אודות image
היי, שמי שלמה, מייסד חברת "אתר בניה" לעיצוב ובניית אתרים.

במהלך השנים האחרונות התעסקתי ונברתי רבות בפלטפורמות השונות לבניית אתרי אינטרנט, במדריכים השונים ובקורסים המוצעים בכל פינה ברשת, איך נאמר? עשיתי עבורכם את העבודה השחורה..

שורה תחתונה, ללא כל ספק פלטפורמת SITE123 הינה הפלטפורמה הכדאית והמומלצת ביותר (לדעתי כמובן) עבור הקמת אתר סטנדרטי ממוצע, גם מבחינת הכלים שהיא מעניקה, גם ברמה העיצובית והכי חשוב במהירות ההקמה והנוכחות של האתר שלכם ברשת.

הממשק חינמי קל ונוח ואם את או אתה חושבים שיש לכם את זה מבחינה עיצובית וידע, לכו על זה ובגדול - לחצו כאן הרשמו לפלטפורמה ותתחילו לעצב.

לאלו שפחות מתאים להם - בגלל חוסר הידע, הטעם, הזמן וואט אבר, בשביל זה הקמנו את חברת "אתר בניה" >>

אנו מלווים ליווי אישי וצמוד צעד אחר צעד לאורך כל שלבי הפרויקט תוך שאיפה לשלמות ועמידה בלוחות זמנים, אנו דואגים להיות תמיד בקידמת הטכנולוגיה עם עיצובים ברמת גימור גבוהה מאוד, ובסיס מושלם לקידום אתרים מקצועי במנועי החיפוש ובגוגל בפרט. הזמינות שלנו בראש סדר העדיפויות, ואנו משתדלים להיות תמיד אבל תמיד (24/6) לשירותכם בטלפון, במייל ובווטסאפ. ומעל הכל, המחירים שלנו באמת מתאימים לכל כיס, שאלו את כל מי שעבד איתנו..

כצעד ראשון להקמת האתר החדש שלכם, צרו איתנו קשר עכשיו (!) ותתאמו ציפיות, משאלות, ושאלו את כל השאלות, אנו רוצים שתצאו מרוצים במיליון!!!!
זכויות יוצרים © 2024 כל הזכויות שמורות - אתר בניה